Projektowanie stron WWW w 2 dni robocze. 48 godzin i strona gotowa

gotowa strona już w 48 godzin

czas liczony na wykonanie gotowej witryny internetowej

bezpieczne strony z SSL

tylko z hostingiem w BARCOO.pl

indywidualne szkolenie z zarządzania WWW

przygotowanie materiału multimedialnego dla Klienta

Projektowanie stron WWW

Projektowanie stron WWW – Praktycznie i teoretycznie, główną działalnością jest projektowanie stron www, serwisów, witryn internetowych… jak zwał tak zwał. Strony są projektowane od zera z uwzględnieniem pełnej optymalizacji pod kątem SEO (takie tam, żeby strona dobrze np. w Google wyglądała), zachowując walidację dla CSS i HTML z W3C. Jeśli jednak ktoś już istniejącą stronę, a że tak ujmę, po latach jej bytu przejadła się, zarówno odwiedzającym jak i samemu właścicielowi, to oczywiście firma specjalizuję się w modernizacji takich witryn, poprzez opracowanie nowego layotu wraz z arkuszem CSS i w rezultacie wdrożeniem go w życie. Z kolei jeśli już klient posiada stronę a na niej ostatnia aktualność z przed roku lub strona w swojej treści posiada nieaktualne dane kontaktowe, a on sam nie ma czasu, nie ma pracownika albo pracownik nie wie jak, zaaktualizować stronę, firma również oferuje kompleksowe zarządzanie stronami klienta.
projektowanie stron WWW
projektowanie stron WWW
projektowanie stron WWW

Specjalizuję się w profesjonalnym tworzeniu stron internetowych dla Firm a także Klientów indywidualnych. Tworzone przeze ze mnie strony WWW dostosowane są do wymagań odbiorców, a do ich tworzenia wykorzystujemy najnowsze i sprawdzone technologie. Tworząc stronę internetową dbam o to by spełniała ona podstawowe wymogi SEO aby w prosty sposób można było ją zoptymalizować pod wyszukiwarki Google, Bing oraz Yandex. Dzięki temu klienci BARCOO ponoszą znacznie mniejsze koszty na przygotowanie witryny dla potrzeb marketingu internetowego. Wszystkie strony wykonuję w technologii RWD – Responsive Web Design, co sprawia, że automatycznie dostosowują się do każdego urządzenia, na którym są wyświetlane. Niezależnie od tego czy to będzie komputer, smartfon czy tablet – Twoja strona zawsze będzie wyglądać i działać idealnie. Do stworzenia strony wykorzystuję WordPress.

Etapy realizacji strony WWWW

Projektowanie oraz tworzenie stron www to złożony i wymagający proces, a każda tworzona przeze mnie od podstaw witryna internetowa wymaga rozpoznania potrzeb i oczekiwań Klientów. Proces tworzenia strony www można podzielić na kilka etapów:

  • Analiza potrzeb – Analiza profilu działalności klienta, jego potrzeb oraz możliwości zastosowania rozwiązań informatycznych są podstawą do stworzenia funkcjonalnej i przejrzystej strony internetowej. Dokładam wszelkich starań aby uzyskać jak najwięcej informacji od Klienta tak by w pełni wykorzystać możliwości jakie dają najnowsze technologie.
  • Projektowanie i wdrażanie – W ramach tego etapu uruchamiany jest wstępny projekt serwisu oraz kluczowych elementów funkcjonalnych. Na każdym etapie Klient śledzi postęp prac.
  • Testowanie – Przed ostatecznym oddaniem strony internetowej w ręce Klienta, strona jest dokładnie sprawdzana i wprowadzane są ostatnie poprawki.
  • Finalizacja – Następuje w momencie pełnej akceptacji przez Klienta, przekazanie haseł dostepu.

Kalkulator wykonania gotowej WWW

Kalkulator jest orientacyjny, każdy z elementów można zamówić osobno, np. hosting oraz domenę można wykupić w innej firmie.

0
* Required
Jeśli coś jest niejasne, skąd i po co te koszty… proszę dzwonić, pisać – chętnie wytłumaczę.