Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Projektowanie stron WWW

projektowanie stron www

Praktycznie i teoretycznie, główną działalnością jest projektowanie stron www, serwisów, witryn internetowych… jak zwał tak zwał. Strony są projektowane od zera z uwzględnieniem pełnej optymalizacji pod kątem SEO (takie tam, żeby strona dobrze np. w Google wyglądała), zachowując walidację dla CSS i HTML z W3C. Jeśli jednak ktoś już istniejącą stronę, a że tak ujmę, po latach jej bytu przejadła się, zarówno odwiedzającym jak i samemu właścicielowi, to oczywiście firma specjalizuję się w modernizacji takich witryn, poprzez opracowanie nowego layotu wraz z arkuszem CSS i w rezultacie wdrożeniem go w życie. Z kolei jeśli już klient posiada stronę a na niej ostatnia aktualność z przed roku lub strona w swojej treści posiada nieaktualne dane kontaktowe, a on sam nie ma czasu, nie ma pracownika albo pracownik nie wie jak, zaaktualizować stronę, firma również oferuje kompleksowe zarządzanie stronami klienta.

l

Projekt

Projekt

Szkolenie

Usługa SEO

Etapy

  • Projekt – to jest jasne i proste, klient zleca wykonanie strony, ale pierwszym etapem jest projekt, który powstaje po zapoznaniu się z oczekiwaniami klienta. Po 1-2 dniach klientowi jest wysyłane w formie obrazka i albo go akceptuje albo nanosi poprawki. Mile widziane a nawet wskazane jest aby zamawiający podesłał zdjęcia (do których posiada oczywiście prawa autorskie) swojej firmy, organizacji, produktu lub usługi. Jak już wcześniej napisałem całość trwa od 1 do 2 dni roboczych.
  • Wdrożenie – polega na ożywieniu przesłanego projektu tj. istalacji i uromieniu strony www w zależności od wybranego pakietu, strona jest instalowana na koncie hostingowym klienta (przypadek pakietu BASIC) albo na koncie hostingowym BARCOO. Na tym etapie mile widziane jest przesłanie wszystkich tekstów oraz fotografii, które powinny się znalezć na stronie. Proces ten trwa około 7-10 dni roboczych w zależności od poprawek, wszelakich dopieszczeń.
  • Optymalizacja – właściwie to powinienem pominiąć opis tego punktu, bo to w moim przypadku jeśli chodzi projektowanie stron www, jest to oczywista oczywistość (jak mawiał klasy), albowiem każda prawidłowo wykonana strona/witryna WWW powinna być zooptymalizowana, wykonanie cieżkiej, niezoptymalizowanej strony jest przywiązywaniem sobie cegieł do nowych butów (ależ piękna metafora). Proces ten jest wykonywany na etapie wdrożenia.
  • Szkolenie z obsługi – ponieważ witryny są w pełni zarządzalne, można treści dodawać/edytować/usuwać samodzielnie, wymagana jest do tego podstawowa znajomość z obsługi edytorów tekstu lub facebook’a (?), tak właśnie – jeśli potrafimy wrzucić coś na facebook’a, dodać tam zdjęcie, coś napisać – to już potrafimy obsługiwać naszą nową stronę :)
  • Usługa SEO – wykonanie wszystkich automagicznych czynności mających na celu poprawę widoczności strony w wyszukiwarkach Google, Bing oraz Yandex.
  • Integracja z social media – czyli połączenie strony naszej z Facebook’em, Google+, Twitterem, Pinterestem itp.
  • Hosting – konto hostingowe z nieograniczonym transferem i przestrzenią dyskową na WWW, email.

Kalkulator wykonania gotowej WWW

Kalkulator jest orientacyjny, każdy z elementów można zamówić osobno, np. hosting oraz domenę można wykupić w innej firmie.

Tak
Nie
Tak
Nie
1 - 3 podstrony
4 - 10 podstron
Nie potrzebuję
Cena za pierwszy rok
Cena za pierwsze dwa lata. PROMOCJA!
Nie potrzebuję
*.pl
*.com, *.eu, *.net
Nie potrzebuję
0
* Wymagane
Thank you for your submission!

Jeśli coś jest niejasne, skąd i po co te koszty… proszę dzwonić, pisać – chętnie wytłumaczę.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.