Pozycjonowanie

Optymalizacja

Pozycjonowanie stron WWW

pozycjonowanie stron www

pozycjonowanie stron www

Nie jest tajemnicą, że każdy właściciel strony, czy to przedsiębiorca, czy instytucja państwowa czy blogger zadaje sobie pytanie „co zrobić by się znaleźć w tej wyszukiwarce”, a jak już się dostanie do tej wyszukiwarki to „co teraz aby być jak najwyżej”, co jest oczywiste i zrozumiałe, bo nie po to się płaci za wykonanie strony, że by tylko samemu z niej korzystać. Na horyzoncie pojawia się zwykle nikomu nic nie na początku mówiący – termin „Pozycjonowanie”. – Żart, teraz już każdy mniej więcej to słyszał, tylko jeszcze nie wiem z czym się to je i jak smakuje :)

pozycjonowanie stron www

Jak każda szanująca firma kodująca stronki, posiadam w swojej ofercie również Pozycjonowanie stron WWW, bo kreacja stron „na węch” bez znajomości podstaw funkcjonowania wyszukiwarek jest jak produkowanie szczoteczek do zębów bez świadomości wyglądu zęba, jak wytwarzanie prezerwatywy bez… itd.

U

Analiza

Witryny, strony WWW, sklepu internetowego Klienta

g

Optymalizacja

Pod każdym dostępnym kątem, kątem które wymaganym przez wyszukiwarki

i

Katalogowanie

Strony w Google, Bing, Yandex

i

Badanie

Wyników, czyli rezultat prac SEO

Bywa, że podczas analizy strony klienta, okaże się, że strona jest świetnie zoptymalilzowana i perfekcyjnie przygotowana do pozycjonowania lub jest skatologowana, wówczas pomijane są te kroki i pozycjonowanie strony WWW jest o tyle dla mnie łatwiejsze a dla klienta tańsze.