500 370 210 poczta@barcoo.pl

Pozycjonowanie stron WWW

Nie od dziś jest wiadomym, iż każdy właściciel strony, czy to przedsiębiorca, czy instytucja czy osoba fizyczna (np. bloger) zadaje sobie pytanie „co zrobić aby być w tej wyszukiwarce„, a jak już się dostanie do tej wyszukiwarki to „co zrobić żeby być w tej wyszukiwarce wyżej„, co jest oczywisty i zrozumiałym pragnieniem, bo nie po to się płaci za wykonanie strony, że tylko samemu na nią wchodzić. Na horyzoncie pojawia się zwykle nikomu nic nie mówiący – termin „Pozycjonowanie”.

Jak każda szanująca firma webdeweloperska posiadam w swojej ofercie również Pozycjonowanie stron WWW, bo tworzenie stron na pałę bez znajomości podstaw funkcjonowania wyszukiwarek jest jak produkowanie szczoteczek do zębów bez świadomości wyglądu zęba, jak wytwarzanie prezerwatywy bez… itd.

Pozycjonowanie stron WWW, rozkładam na kilka etapów co właściwie ma wpływ na cenę, mianowicie:

  • analiza strony WWW klienta;
  • optymalizacja po każdym możliwym kątem, kątem które wymagają wyszukiwarki;
  • jeśli jest to wymagane, strona czyli nie został spełniony punkt poprzedni – modyfikacja strony klienta z lekką ingerencją w treść tu i tam, tak by wszystko miało ręce i nogi;
  • katalogowanie strony (jeśli oczywiście nie jest skatalogowana);
  • badanie wyników, czyli to jest oczywiście;

Pozycjonowanie

Nie wykluczonym jest, że podczas analizy strony klienta, okaże się, że strona jest świetnie zoptymalilzowana i perfekcyjnie przygotowana do pozycjonowania lub jest skatologowana, wówczas pomijane są te kroki i pozycjonowanie strony WWW jest o tyle dla mnie łatwiejsze a dla klienta tańsze.

Naprawa laptopów Myszków

A jeśli już mowa o pieniądzach, bo niestety należy o tym wspomnieć i pewnie każdy na to czeka, to taka przyjemność kosztuje w mojej firmie od 200 zł netto i jest oczywiście uzależnione od tego jak strona internetowa jest wykonana. Opłata o której wspomniałem jest jednorazowa, nie wymagam jakichś dziwnych abonamentów miesięcznych czy też rocznych, jedynie jeśli wyszukiwarki zmienią swoje wymagania i trzeba będzie WWW poprawić, wówczas (no niestety), jakieś tam koszty będą. Jedyne co mogę zapewnić, to w gratisie i na każdym etapie analizę przed podjęciem jakichkolwiek prac oferuję GRATIS!